تلفن: ۰۹۹۰۵۷۲۲۳۲۸


خیابان شهید نجات الهی، بین سمیه و طالقانی، کوچه بیمه، پلاک 8 واحد 3

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی چیست ؟

و چرایی استفاده از آن.

هدایای تبلیغاتی می‌تواند از یک دستمال تبلیغاتی نامیده شده تا گرانترین و لوکس ترین ساعت‌ها و حتی خودرو. مناسب ترین هدیه تبیغاتی هدایایی هستند که بیشتر و بهتر دیده شوند، مثلا از هدیه‌ای که روی میز کار و یا ساعتی که روی مچ دست بسته می‌شود می‌توان نام برد که از پر بازدیدترین هدایای تبلیغاتی می‌توانند باشند. جایگاه تبلیغ بر روی هدیه باید در دید مناسب باشد و در این نوع تبلیغ معمولاً در مرکز هدیه صورت می‌گیرد. لزوما بزرگ بودن یا گران بودن یک هدیه تبلیغاتی نمی‌تواند دلیل بر کارا بودن آن هدیه داشته باشد . به عنوان مثال حتی یک خودکار کوچک می‌تواند در این زمینه از یک کیف گرانقیمت ارزشمندتر و مفیدتر باشد.


شرکت هدایای تبلیغاتی پرهام فعالیت خود را از سال ۱۳۷۰ در حوزه چاپ و خدمات هدایای تبلیغاتی آغاز نموده است. با عنایت به قیمت مناسب هدایای تبلیغاتی این شرکت و تحویل به موقع سفارشات مشتریان گرامی و رشد روزافزون تعداد مشتریان بر آن شده است تا در زمینه تولید هدایای تبلیغاتی و افزایش تنوع هدایای تبلیغاتی ولی اینبار بدون واسطه فعالیت خود را ادامه دهد.
امروزه کیفیت و کمیت کالاهای تولیدی و نحوه ارایه آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است لذا شرکت هدایای تبلیغاتی پرهام در صدد برآمده است تا هدایای تبلیغاتی مورد نیاز مشتریان عزیز را با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت ارایه دهد.هدایای تبلیغاتی خاص

هدایای تبلیغاتی خاص محصولات تبلیغاتی روز و جالب هستند که به تازگی وارد بازار شده و ابزاری تبلیغاتی محسوب می شوند. هدایای تبلیغاتی جدیدی که به سفارش گروه پرهام در داخل تولید شده یا وارداتی هستند چراکه انسان موجودیست تنوع گرا به همین خاطر هدایای تبلیغاتی خاص نظر بسیاری از مشتریان را جلب می نماید.


هدایای تبلیغاتی ارزان

هدایای تبلیغاتی ارزان یکی از اهداف گروه تبلیغاتی پرهام ارائه محصولات با کیفیت بالا و قیمت ارزان و مناسب می باشد. در این راستا برای رسیدن به این امر مهم با تاسیس کارگاه های تولیدی جهت هدایایی که تولید داخلی می باشند سعی کرده است تا به این هدف نزدیک گردد.


هدایای تبلیغاتی انحصاری و سفارشی

هدایای تبلیغاتی سفارشی و انحصاری با عنایت به اینکه این شرکت تولیدکننده هدایای تبلیغاتی می باشد فلذا این امکان را به مشتریان عزیز می دهد تا هدایایی تبلیغاتی انحصاری و سفارشی با طراحی، رنگ ، مدل ، سایز ، متریال و... انحصاری خود مرتبط با زمینه فعالیت تجاری که قصد تبلیغات آن را دارند تولید و فراهم سازد.


هدایای تبلیغاتی نوروزی

هدایای تبلیغاتی نوروزی همه ساله بسیاری از سازمان ها و شرکت ها طبق آئین و سنت ایرانیان به مناسبت بهار و نو شدن سال اقدام به تهیه و اهدای کالاهایی به عنوان عیدی می نمایند که هم بر سنت پایبند باشند و هم نام خود را در بهترین روزهای سال به یادگار هدیه دهند. گروه تبلیغاتی پرهام در نظر دارد به یمن بهار هدایای تبلیغاتی خود را با خدماتی خاص و بسته بندی هایی شکیل ارایه نماید. با توجه به ترافیک کاری در ایام نزدیک به عید همین امروز با مشاورین ما تماس حاصل نمایید و از خدمات ویژه نوروز ما لذت ببرید.


هدایای تبلیغاتی مفید

هدایای تبلیغاتی مفید هدایای تبلیغاتی مفید به محصولاتی گفته می شود که شرکت ها جهت تبلیغات شرکت خود به مشتریان و همکاران نیز ارائه می کنند. ولی وجه تمایز آن با سایر هدایای تبلیغاتی در نوع محصول می باشد زیرا با کمترین هزینه و سرمایه تبلیغاتی در زندگی مشتریان نقش خود را ایفا کرده و از محبوبیت خاصی بر خوردار است چراکه نظر مشتریان را جلب نموده و یاره همیشگی شرکت می کنند.


هدایای تبلیغاتی مناسبتی

هدایای تبلیغاتی مناسبتی یکی از ویژگی های تبلیغات موثر و بخصوص محصولات و هدایای تبلیغاتی، توزیع و نمایش بموقع آن در جامعه هدف یا مشتریان و همکاران می باشد.فرض کنید دانشجویان و محصلین در اوج امتحانات یا فصل یادگیری هستند و شما یک ماشین حساب کاربردی با لوگو و برند خودتان به آنها هدیه می دهید.تاثیر این ماشین حساب به قدری است که تا مدت ها حتی تا ابد برند شما جزو نام های محبوب در ذهن آن شخص باقی می ماند. همین ویژگی را برای کلاه آفتابی تبلیغاتی یا بادبزن در فصل تابستان در نظر بگیرید. یا توزیع پاوربانک تبلیغاتی پیش از مسافرت های تابستانه به اشخاص مختلف. از همین رو هدایای تبلیغاتی پرهام سعی کرده تا محصولاتی این چنین را برای تبلیغ و محبوبیت هرچه بیشتر نام شما فراهم کند.


مجموعه هدایای تبلیغاتی

مجموعه هدایای تبلیغاتی

یکی دیگر از علایق شرکت ها و سازمان ها ارائه مجموعه ای از محصولات و ابزارهای مورد نیاز مشتریانشان به آنها می باشد. با اینکار شما می توانید سهم مهمی در بهبود کیفیت زندگی مشتریان خود کسب کرده و یک یار همیشگی و محبوب برای آنها بمانید. نقشی ماندگار در ضمیر ناخودآگاه مشتریانتان به صورت مثبت نقش می بندد.شرکت هدایای تبلیغاتی پرهام گلچینی از کاربردی ترین محصولات را با نام و لوگوی شرکت شما تولید و تقدیم می کند.